parallax background

Kilka słów o nas -
bo grzecznie jest się przedstawić

O NAS


Raj Pstrąga to najstarsza w województwie dolnośląskim hodowla pstrąga wraz z rodzinną knajpką na ponad hektarowym terenie. Gospodarstwo w roku 2014 zostało przejęte przez trójkę przyjaciół, którzy zafascynowani naturą i otaczającym okolicę krajobrazem postanowili porzucić wielkie miasto, a tym samym dotychczasowe zajęcia i spełnić marzenia o niezależności, gotowaniu i spotykaniu nowych, ciekawych ludzi. Budujemy miejsce, w którym nie tylko można zjeść pstrąga samodzielnie wyłowionego z wody, czy też inne z oferowanych dań, ale można się zatrzymać, odpocząć od otaczającego nas zabieganego świata, porozmawiać przy dużym stole, zarówno z gospodarzami, jak i spotkanymi właśnie ludźmi. Zapraszamy wszystkich spragnionych naturalnego, pozbawionego chemicznych dodatków jedzenia, jak i chwili oddechu w najbardziej zielonym i nieskażonym ludzką ręką obszarze Polski.

Odpowiadając na prośby naszych gości w 2017 roku rozpoczęła się budowa Osady Pstrąga. Jest to pomysł wybudowania małych, klimatycznych, drewnianych domków wprost idealnych aby z lampką wina bądź filiżanką kawy, stojąc na tarasie z widokiem na małe jezioro, móc zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jesteśmy szczęśliwi oferując Państwu drewniane domeki w górach, w najbardziej urokliwym zakątku Ziem Kłodzkich. Osada jest nieodłącznym elementem Raju Pstrąga, na terenie którego znajduje się mały zwierzyniec z futrzastymi mieszkańcami, boisko, plac zabaw oraz bardzo dużo miejsca do aktywnego wypoczynku.

Zobacz co napisał o nas Kocioł - dolnośląski magazyn kulinarny


Zobacz jak dojechać?

Spędź z nami czas z dala od miasta!Odwiedź naszą rodzinną knajpkę serwującą licznie nagradzanego pstrąga z własnej hodowli.


Spróbuj swoich sił w złowieniu pstrąga. To świetna zabawa zarówno dla dużych jak i małych.


Zostań na dłużej, w naszych całorocznych, drewnianych domkach.


Cisza, spokój i bliskość natury w urokliwym zakątku to nasz największy atut.

Masz pytania?
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook